Program competițional 15-21 mai

Luni 15 mai 2017 

Futsal                                                                                           Sala Sporturilor

Ora 17,15    C.S. United Galati – Autogrand Deva                            Liga I   M

 Marti 16 mai 2017 

Futsal                                                                                           Sala Sporturilor

Ora 18,00    C.S. United Galati – Autogrand Deva                            Liga I   

Miercuri 17 mai 2017 

Atletism - cros                                                                          Com. Slobozia Conachi

Ora 10,00    „CUPA SCOLII”                                                        Spportul pentru Toti

Joi 18  mai 2017 

Tenis de masa                                                                               Sala Sporturilor

Ora 09,00    „CUPA DANUBIUS”                                               Persoane cu dizabilitati

Tenis de masa                                                                               Sala Sporturilor

Ora 09,00    „CUPA DANUBIUS”                                               Persoane cu dizabilitati

Vineri 19 mai 2017 

Atletism                                                                                       Stadionul Dunarea

Ora 09,00    „CUPA DANUBIUS”                                               Persoane cu dizabilitati

Fotbal&Handbal                                                                            Com Balintesti

Ora 09,00    „CUPA MICUL FOTBALIST&HANDBALIST”        Sportul pentru Toti

Powerlifting                                                                                 Sala Lulu’s Gim

Ora 14,00    „CUPA DANUBIUS”                                               Persoane cu dizabilitati

Sambata 20 mai 2017 

Pescuit sportiv                                                                              Balta Zatun

Ora 09,00    „CUPA DANUBIUS”                                               Persoane cu dizabilitati