Program competițional 22-28 mai

Vineri 26 mai 2017 

Taekwondo                                                                                   Patinoarul Artificial

Ora 09,00    „OPEN ALEXANDRU IOAN CUZA”                           toate categoriile

Sambata 27 mai 2017 

Natatie                                                                                         Baia Comunala

Ora 08,00    „CUPA DANUBIUS”                                                  sportul pentru toti

Taekwondo                                                                                   Patinoarul Artificial

Ora 09,00    „OPEN ALEXANDRU IOAN CUZA”                           toate categoriile

Sah                                                                                             Biserica Trei Ierahi

Ora 09,00    „CUPA 1 IUNIE”                                                       sportul pentru toti

Cros                                                                                             Faleza Inferioara

Ora 10,00    „CROS ING”                                                              sportul pentru toti

Haltere                                                                                         Arena de Box

Ora 10,00    „CUPA 1 IUNIE”                                                       toate categoriile

Duminica 28 mai 2017 

Taekwondo                                                                                   Patinoarul Artificial

Ora 09,00    „OPEN ALEXANDRU IOAN CUZA”                           toate categoriile

Sah                                                                                              Biserica Treierahi

Ora 09,00    „CUPA 1 IUNIE”                                                       sportul pentru toti

Sah                                                                                              Com Liesti

Ora 09,00    „CUPA LIESTI”                                                         sportul pentru toti

Aikido                                                                                         Sala de Judo

Ora 09,00    „CUPA 1 IUNIE”                                                       sportul pentru toti

Arte Martiale                                                                                Tecuci

Ora 10,00    „CUPA AKIKAI CHALLENGE”                                 sportul pentru toti