Program competițional 11-17 septembrie

Vineri 15 septembrie 2017 

Badminton                                                                                    Sala Siderurgistul

Ora 17,00     „Trofeul Danubius”                                                    Seniori  M 

Volei                                                                                           Sala Sporturilor

Ora 17,00     C.S.A. Steaua Bucuresti – A.C.S.V. Municipal Zalau  „Cupa  ARCADA”   M

Ora 19,00    C.S. ARCADA Galati – C.S. Dinamo Bucuresti

Sambata 16 septembrie 2017 

Badminton                                                                                    Sala Siderurgistul

Ora 10,00     „Trofeul Danubius”                                                    Seniori  M 

Handbal                                                                                       Sala Sporturilor

Ora 11,30     C.S.U. Danubius Galati – C.N.O.T. Brasov                   Divizia A   M 

Volei                                                                                           Sala Sporturilor

Ora 16,00    A.C.S.V. Municipal Zalau -  C.S. Dinamo Bucuresti    „Cupa  ARCADA”   M

Badminton                                                                                    Sala Siderurgistul

Ora 17,00     „Trofeul Danubius”                                                    Seniori  M 

Fotbal                                                                                          Stadionul Dunarea

Ora 17,00     F.C. Metalosport Galati – A.F.K. Csikszereda  Miercura Ciuc  Liga III   M

 Volei                                                                                          Sala Sporturilor

Ora 18,00    C.S. ARCADA Galati  -  C.S.A. Steaua  Bucuresti      „ Cupa  ARCADA”   M   

Fotbal                                                                                          Stadionul Otelul

Ora 19,00     C.S. Otelul Galati – Bucovina Radauti                          Liga III   M  

Duminica 17 septembrie 2017 

Volei                                                                                           Sala Sporturilor

Ora 09,00    C.S. Dinamo Bucuresti  - C.S.A. Steaua Bucuresti       „Cupa  ARCADA”   M

Ora 11,00    C.S. ARCADA Galati – A.C.S.V. Municipal Zalau    

Badminton                                                                                    Sala Siderurgistul

Ora 10,00     „Trofeul Danubius”                                                    Seniori  M 

Luni 18 septembrie 2017 

Futsal                                                                                           Sala Sporturilor

Ora 18,00     C.S.United Galati – Autobergamo Deva                       Liga I   M